• zaloguj się
  • utwórz konto

Akademia Młodych Serc

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Wykłady AMS

Szczegóły
Kod W-AMS
Jednostka organizacyjna Akademia Młodych Serc
Kierunek studiów Akademia Młodych Serc
Poziom kształcenia Wykłady Akademii Młodych Serc
Języki wykładowe polski
Adres WWW https://ams.po.edu.pl
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (11.09.2023 00:00 – 09.10.2023 23:59)

AKADEMIA MŁODYCH SERC (Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku przy Politechnice Opolskiej) powstała z potrzeby propagowania idei zdrowego i satysfakcjonującego sposobu życia, ze skutecznym programem edukacyjno-terapeutycznym, mającym na celu osiągnięcie jedności ciała, umysłu i ducha. Inicjatorem i współzałożycielem Akademii była Fundacja Międzypokoleniowa C Z A S - CENTRUM ZDROWIA AKTYWNEGO SENIORA w Opolu. Za funkcjonowanie Akademii odpowiada Politechnika Opolska.

Działamy już od roku akademickiego 2014/2015. O naszych początkach można przeczytać na stronie Wiadomości Uczelnianych.

Spotykamy się w czwartki o godz. 16.00 w (październik-czerwiec). O tym jak zostać naszym studentem można przeczytać w Regulaminie.

Na cotygodniowych wykładach, które odbywają się w nowoczesnej i przestronnej sali (KS2) Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej gościmy zazwyczaj od 70 do nawet 150 słuchaczy. Tematy wykładów z poprzednich edycji można przeczytać na stronie AMS.

Dodatkowo oferujemy kursy językowe oraz gimnastykę i kursy komputerowe. W roku akademickim 2017/2018 we współpracy z Galerią Sztuki Współczesnej w Opolu prowadziliśmy sekcję sztuki.

Dołącz do nas!